معرفی شرکت

معرفي شرکت :

شرکت مهندسي توان كيميا در سال 1373 با هدف تامین و اجرای پوشش های ضد خوردگی و محافظت سطوح و ارائه مشاوره مهندسی توسط جمعی از مهندسین با تجربه و متخصص تأسیس گردید.

این شرکت با تکیه بر دانش فنی تخصصی و سابقه 21 ساله در اجرای پروژه های ضد خوردگی نظیر پوششهاي حفاظتي سازه هاي مختلف بتوني ، فلزي و مخازن مواد شيميايي ، تأسيسات تصفيه خانه ها و پساب هاي صنعتي و كانال هاي انتقال مواد شيميايي به عنوان معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت مهندسی در زمینه تامین مواد شیمیایی و اجرایی پوشش های محافظتی و ضدخوردگی در ایران میباشد.

شرکت مهندسی توان كيميا نماینده انحصاری شرکت STEULER – KCH آلمان در خصوص تأمین و فروش  ملات ضد اسيد و قليا بر پايه رزين فوران بنام ( KERANOL FU 310 (  در ایران میباشد.

اجرای صدها پروژه تخصصی و فنی موفق در زمینه پوشش های محافظتی سطوح و ضد خوردگی برای صنايع مختلف از جمله پتروشيمي ها، پالايشگاه ها و نيروگاه های سراسر کشور این افتخار را نصیب شرکت مهندسی توان کیمیا ساخته تا سهم کوچکی در پیشبرد و ارتقاء اهداف صنعتی کشور داشته باشد.

  

شرکت مهندسی توان کیمیا با ارائه مشاوره های تخصصی و فنی برای اجرای پروژه های ضدخوردگی، همکاری و نمایندگی کمپانی معتبر STEULER – KCH آلمان در ایران، بهره مندی از کادر اجرایی متخصص ، سوابق اجرایی و تخصصی بسیار زیاد به عنوان شناخته شده ترین و معتبرترین گزینه جهت همکاری با صنایع مختلف کشور میباشد و آمادگی خود را برای ارائه خدمات مذکور اعلام میدارد.

L6338679086981

CONTACT US

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Sending

©2022 TavanKimia all rights reserved 

Elite HOSTING by maroonhost | Design by maroonart

Log in with your credentials

Forgot your details?